Víkend plný zábavy se správnou špetkou adrenalinu

Zveřejněno: 27.3.2011

Máte plány na víkend 14. a 15. května? V Děčíně, baště milovníků adrenalinových výzev se uskuteční již 12. ročník Adrenalin Challenge 2011. Ať už je adrenalin Vaší denní porcí, nebo jste „jen“ zastáncem aktivního života, vydejte se za dobrodružstvím a nasbírejte nové zážitky.

Dějištěm Adrenalin Challenge 2011 je tradičně krásná scenérie města Děčín – kaňon Labe, Pastýřská stěna, děčínský zámek, jeho podzámčí a samotná řeka Labe. Vyzkoušejte na vlastní kůži, jaké to je ztratit pevnou půdu pod nohama. Čeká Vás EXTREME TRAVERS – přelanění z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku, ROPE DOWN - slaňováním ze zámku na pravý břeh Labe.

Další zkouškou odvahy je provazový žebřík na Tyršův most aneb ROPE LADDER a s tím související skok HOOK JUMPING, protože pěšky se dolů nepůjde! Předposlední aktivitou je SLIKE LINE a na závěr si zařádíte na vodních skútrech – JET SKI. Podporujeme akci Cihla, takže držitelé certifikátu o zakoupení cihly mají při diváckém dni v neděli slevu 100 Kč na Extreme Travers. Stejnou slevu mají i držitelé karty klubu Koktejl.

Další informace a on-line přihlašování naleznete na www.adrenalinchallenge.cz.

Zpět na aktuality