Adrenalin Challenge 2022 startuje přesně za měsíc! Taky se nemůžete dočkat a už odpočítáváte dny, hodiny i vteřiny?

Zveřejněno: 21.4.2022

Čas občas běží jako bláznivý a Adrenalin Challenge z tohoto turbulentního koloběhu není vyňat. A start letošního 24. ročníku legendární adrenalinové akce, která nemá v tuzemsku obdoby, už silně buší do dveří, již za měsíc se první odvážlivci vydají zdolávat ferratu (v rámci suché varianty), provazový žebřík nebo se proletí na traversu z „Pastýřáku“ do věže děčínského zámku!

Bude to hukooot a už se na společný setkání moc těšíme, s Vámi, naší adrenaliňáckou grupou. Letos se Adrenalin Challenge znovu koná v rámci městských slavností! Na co všechno se zájemci mohou těšit?
 
V pátek 20. května úvodním dnem odstartuje (jinak dvoudenní) hudební festival Labefest a ve 22 hodin bude následovat grandiózní ohňostroj. V sobotu 21. května bude Labefest pokračovat a souběžně s ním se uskuteční výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event!
 
Nedělní program, 22. května, bude patřit dětské výzvě Adrenalin Challenge Kids a také závodu Adrenalin Challenge Race. Na tenhle víkend v Děčíně rozhodně nezapomenete a bude plný skvělých a dechberoucích zážitků!
 
Na všechny tři zmíněné eventy jsou zatím stále volná místa a registrovat se můžete on-line kdykoli a kdekoli. Další infošku – včetně odkazů na registrace – čekujte na našich ofiko webovkách https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality