Adrenalin Challenge Kids – to je exkluzivní výzva pro malé bombarďáky!

Zveřejněno: 31.1.2021

Neděle 16. května 2021 bude patřit již šestému ročníku unikátní adrenalinové akce pro děti, o níž je každoročně obrovský zájem. Na co se malí odvážlivci mohou těšit a jaké vzpomínky a zážitky pod děčínskou skálou zažijí?

Tato adrenalinová výzva je určena pro děti od tří do patnácti let věku, takže věkový rozptyl slibuje zajímavou show. Nejde o dětský závod, ale o akci, při níž si děti mají užít parádní neděli plnou sportu a zábavy se svými blízkými, kamarády a souputníky...
 
Akce se koná na Smetanově nábřeží pod zámkem na pravém břehu řeky Labe. Prezence přihlášených účastníků startuje ve 12 hodin ve stanu Adrenalin Challenge, ve 13:15 hod. proběhne rozprava a ve 13:30 samotná výzva odstartuje úvodním výstřelem.
 
Po absolvování získají účastníci pěknou placku na krk a certifikát o absolvování. A na co se mohou těšit, pokud se registrují do 1. dubna? Na originální tričko Adrenalin Challenge, navíc s garantovanou velikostí, což později registrovaným jednotlivcům nejsme z důvodu výrobních lhůt schopni zajistit.
 
Cena pro jednotlivce činí 390 Kč vč. DPH. A pokud zaregistrované dítě dorazí v neděli s účastníkem závodu, který se koná v tentýž den, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného. Tento závodník/závodnice ovšem musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek.
 
Na highlight z předloňského ročníku dětské výzvy se můžete podívat na našem oficiálním YouTube kanálu ZDE.
 
Na tyto disciplíny se malí bombarďáci mohou těšit:
- orientační běh a biatlonová střelba
- mini travers
- slaňování
- opičí dráha
- malý hasič
- dovednostní disciplíny
 
Kapacita je omezena na 120 účastníků, tudíž se svými registracemi neváhejte!
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids 2021 najdete na našich webových stránkách TADY.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality