Adrenalin Challenge Main Event Vás zaručeně nahodí do jiné dimenze a nabídne neopakovatelné zážitky!

Zveřejněno: 10.5.2022

Lámete si hlavu, čím si okořenit právě probíhající jaro a chtěli byste si zkusit něco ze světa sportu, adrenalinu a trochu se odvázat? Fíhááá, právě se naše cesty střetly – dorazte si v sobotu 21. května 2022 do Děčína vyzkoušet jedinečný adrenalinový zážitek, který je určený pro zájemce z řad široké veřejnosti.

V pořadí již 24. ročník Adrenalin Challenge Main Event je koncipován tak, že nejde o závod, ale o to, aby si zúčastnění plnými doušky užili svůj adrenalinový zážitek a výkon, při kterém se každému bude tajit dech, ale také dokáže překonat svoje limity a ukáže, že na to prostě a jednoduše má!
 
Jaké disciplíny čekají účastníky v rámci suché varianty akce?
- via ferrata
-extreme travers
- slanění ze zámku
- provazový žebřík
- high jump
- jet ski
 
V případě mokré varianty jsme bohužel nuceni vynechat ferratu. Slogan Adrenalin Challenge „Cítím, že žiju“ bude i tak znít v uších jako rajská hudba...
 
Pokud si přijedete na sever Čech užít celý víkend, čeká Vás opravdu pestrý a nabitý program v rámci slavností města Děčína! Program odstartuje již v pátek 20. května prvním dnem hudebního festivalu Labefest, na nějž ve 22 hodin naváže grandiózní ohňostroj.
 
V sobotu bude druhým dnem pokračovat Labefest a za hudebního doprovodu budete zdolávat jednotlivé disciplíny v rámci Adrenalin Challenge Main Event! V neděli poté volně naváže extrémní závod Adrenalin Challenge Race a dětská výzva Adrenalin Challenge Kids.
 
Startovné na Adrenalin Challenge Main Event činí 2790 Kč. Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení 18 let věku.
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event pro jednotlivce najdete ZDE a pro tříčlenné týmy TADY.
 
Foto: Radek Petrášek

Zpět na aktuality