Adrenalin Challenge nabízí pestré spektrum ojedinělých disciplín!

Zveřejněno: 2.4.2023

Máte touhu zpestřit si svůj dosavadní repertoár zážitků o adrenalinovou nálož, při níž ovšem nebudete muset s nikým závodit a poměřovat síly, nýbrž si užijete svůj den a nasbíráte plno nových prožitků? Právě pro Vás máme jedinečný tip, a to zúčastnit se Adrenalin Challenge 2023.

Již 25. ročník této unikátní akce konané na severu Čech, v Děčíně, je letos naplánován na 20. května a kapacita je 100 účastníků. Účastníci si každoročně užívají svoje zážitky plnými doušky a některým se při absolvovaných disciplínách doslova tají dech. Především let na traversu nad kaňonem Labe je neopakovatelným zážitkem! Heslo „Cítím, že žiju“ se těmito zážitky naplno zhmotní.
 
Jaké disciplíny tedy na účastníky čekají? Je jich dohromady šest:
 
- Extreme Travers
- Via Ferrata
- Jet Ski
- High Jump
- Slanění ze zámku
- Provazový žebřík
 
V případě mokré varianty jsme bohužel nuceni vynechat ferratu, ovšem pevně věříme, že objednávka počasí letos dorazí na správnou adresu. Akce se můžou zúčastnit dospěláci od 18 let.
 
Akce se koná v rámci městských slavností souběžně s hudebním festivalem Labefest v krásném prostředí Smetanova nábřeží, tudíž doporučujeme dorazit do Děčína na celý víkend a užít si s přáteli či rodinou nepřeberné množství zážitků. V zóně, kde bude stan Adrenalin Challenge, bude tedy probíhat festival – u vstupu do této zóny se na pokladně prokážete svou totožností a budete vpuštěni (+ doprovod 2 dospělí, děti do 15 let a ZTP/P mají vstup zdarma). Každý účastník bude označen náramkem, jenž mu umožní opakovaný vstup do areálu festivalu.
 
Aktuální startovné na Adrenalin Challenge činí 2690 Kč (kdo se stihl registrovat v první vlně do 25.3., zaplatil 2490 Kč). Úhrada musí být provedena do dvou dnů od registrace, jinak bude místo poskytnuto dalším zájemcům. Přihlášky se uzavírají 17.5.2023 ve 23:59 hod., případně při plném obsazení kapacity.
 
Akreditace budou probíhat v den akce ve stanu Adrenalin Challenge od 10 hodin. Na co se od nás můžete těšit? Obdržíte originální tričko Adrenalin Challenge (při registraci do 25.4. garantujeme velikost uvedenou v přihlášce), certifikát (po absolvování všech disciplín), poskytneme veškeré vybavení pro technické disciplíny (kompletní vybavení má certifikovanou revizi) a pořádnou nálož zážitků, adrenalinu, nadšení, relaxu, soustředění a pohled do sebe...
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge 2023 najdete ZDE.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality