Anna Havlíčková o čtvrté účasti, oblíbených disciplínách, fandění dospělým závoďákům a závodnicím či plánu vyhecovat otce na extreme travers

Zveřejněno: 1.4.2021

Výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids i letos přitahuje obrovské kvantum zájemců. Mezi nimi je Anna Havlíčková, která do Děčína přijede kvůli této akci již počtvrté. A jak v interview sama přiznává, ohromně se těší. A podrobně popisuje, co ji láká nejvíc a jaké nezapomenutelné zážitky zde lze zažít.

Aničko, jak se mi povedlo zjistit, Adrenalin Challenge Kids budeš letos absolvovat již poněkolikáté. Kolikátý ročník jedinečné akce pod děčínskou skálou Tě tedy letos čeká?
Letos mě čeká čtvrtý ročník.
 
Jak se na něj těšíš a co je pro Tebe na akci obecně největším lákadlem?
Na akci se moc těším! Na sportování, triko, medaili i doprovodné akce. Nejvíc se mi líbí mini travers, kde se sjíždí na laně.
 
Dokážeš vyzdvihnout, která disciplína je Tvou nejoblíbenější a nejvíc se na ni těšíš?
Jak jsem psala, nejvíc mě baví mini travers - a k tomu mám ještě ráda biatlon, kde se střílí ze vzduchovky a běhají se trestná kola.
 
Jak vůbec vzpomínáš na svou úplně první účast na akci? Jaké nejsilnější zážitky a vzpomínky z něj si budeš už navždy pamatovat a vryly se Ti do paměti?
Na svou první účast si vzpomínám. Hlavně na to, jak jsem lezla na skálu a slaňovala dolů, to jsem měla trochu strach. A jízda na mini traversu, na to se nedá zapomenout. (usměje se)
 
Ve stejný den jako dětská výzva probíhá také extrémní závod dospělých a přítomní se mohou každoročně těšit i na bohatý doprovodný program. Líbí se Ti, když se takhle mísí nejmenší bombarďáci i dospělí borci? Stíháš vnímat a po očku pozorovat, co se okolo Tebe děje?
Protože chodím do sportovní třídy, tak jsem ráda fandila dospělým, když dobíhali do cíle. Bavilo mě dívat se na sportovce na traversu, jak letí z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku.
 
Každý z účastníků obdrží zmíněné originální tričko Adrenalin Challenge a mnoho dětí se s ním poté chlubí a hrdě ho nosí, kam jen to jde. Máš to stejně? Taky patří mezi nejoblíbenější kousky ve Tvém šatníku?
Na tričko se těším, nosím ho nejen na tělocvik.
 
Plánuješ o akci říct i kamarádkám a kamarádům ze svého okolí, jestli by se nechtěli vydat na tohle dobrodružství do Děčína společně s Tebou?
Pravidelně se mnou chodí mladší bratr, bratranec a někdy i kamarádka. Podívat se přijde babička, strejda, mamka, táta a sestřenice.
 
A co někdo z rodiny, zkusíš ho „naťuknout“, zda by se v sobotu nechtěl účastnit výzvy pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, případně se „jen“ proletěl na extrémním traversu?
Zkusím tátu, ten by se možná rád proletěl. (úsměv) Strejda s tetou si již travers vyzkoušeli.
 
Přihlášky na dětskou výzvu → ZDE.
 
Foto: Archiv Anny Havlíčkové

Zpět na aktuality