Dárek k narozeninám, výročí nebo opožděný k Vánocům? Voucher na Adrenalin Challenge 2021 je tím pravým ořechovým!

Zveřejněno: 28.12.2020

V hlavě máte dilema a před sebou úkol, jakým překvapením zaujmout svoje blízké nebo třeba kolegy z práce? A co takhle věnovat jim do nového roku pořádnou dávku adrenalinové zábavy? Přesně to Adrenalin Challenge v Děčíně splňuje. A vybírat můžete hned ze tří top eventů!

Adrenalin Challenge Main Event:
Sobota 15. května 2021 bude patřit legendární atraktivní výzvě slibující neopakovatelné zážitky, jíž se mohou zúčastnit zájemci z řad široké veřejnosti, kteří dovršili věk pro plnoletost. Voucher najdete ZDE.
 
Adrenalin Challenge Race:
V neděli 16. května se uskuteční unikátní extrémní závod pro trénované borce a borkyně, kteří si v jeho průběhu několikrát sáhnou na dno a budou muset prokázat srdce opravdového závodníka. Voucher najdete ZDE.
 
Adrenalin Challenge Kids:
Ve stejný den se kromě „závoďáků“ se svou dětskou adrenalinovou výzvou představí také malí bombarďáci, kteří budou chtít dospělákům dokázat, že za to taky umí vzít – a zároveň od nich budou mít šanci něco odkoukat. Voucher najdete ZDE.
 
 
Další podrobnosti a informace o akci – včetně popisu disciplín jednotlivých eventů – najdete v oddělených sekcích na našich webovkách TADY.
 
„Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“
Při Adrenalin Challenge 2021 rozhodně naplno žít budete, tahle ojedinělá akce Vás v žádném případě nenechá chladným a nesmí minout!

Zpět na aktuality