DĚKUJEME!

Zveřejněno: 22.9.2021

Je středa, leč nám stále v uších jako rajská hudba zní nejen produkce linoucí se ze stage Tyršfestu konaného souběžně s Adrenalin Challenge, ale také bezprostřední adrenalinové dojmy, které načerpali všichni účastníci téhle jedinečné akce. Byl to prostě odvaz a všichni zasloužíte obrovské poděkování!

Všechny tři eventy Adrenalin Challenge 2021 v jednom dni absolvovalo na 200 účastníků a na místě jsme také ještě přibrali zájemce z řad široké veřejnosti, kteří se vešli do maximální kapacity. Mnohé z nich jsme bohužel museli odmítat, mrzí nás to, ale bezpečnost je na prvním místě, to jistě chápete.
 
Nemusíte však věšet hlavy - sledujte náš web i sociální sítě, ještě v průběhu září budou spuštěny registrace na rok 2022, tak ať o svůj flíček nepřijdete a máte účast včas podchycenou! 
 
Těší nás, že akce byla kompletně zvládnuta na jedničku, což jen podtrhuje zpětná vazba, kterou od Vás dostáváme a dostali jsme i přímo na akci. Celý den se vydařil i přes chvilkové nepřízně počasí, avšak velký déšť se nám naštěstí vyhnul. 
 
Zmíněné propojení s Tyršfestem bylo naprosto úžasné a dodalo celé akci na atraktivitě a zajímavosti. Kapacita dětské výzvy Adrenalin Challenge Kids byla zcela naplněna, malí borci opět ukázali, že za to umí pořádně vzít!
 
Jak samotný Tyršfest hodnotí jeden z jeho promotérů Martin Řehoř?
 
„Festival skvěle odstartovaly děčínské kapely The Remedy, A New Chapter a Vomiště. Pak už pódium krásnou energií ovládla charismatická dáma, vynikající zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová. Bylo zřetelně vidět, jak se Lence podařilo onu nádhernou energii předat publiku.
 
Po tomto vystoupení opanovala pódium slovenská rapová hvězda Majk Spirit. Publikum pod pódiem se částečně obměnilo, skvělá energie zůstala. V písních Majka Spirita často zaznělo jméno Tyršfest a Děčín a bylo jasně patrné, že synergie mezi interpretem a pódiem je dokonalá.
 
O závěrečnou tečku se postarala legenda legend Visací zámek, která vyhlásila Děčín hlavním městem Punkového království. Zlidovělé hity punkové legendy zpíval několikatisícový dav návštěvníků a energická show punkových králů byla skvělou tečkou za celým festivalem. Děkujeme všem kapelám za skvělé výkony!
 
I přes nepřízeň počasí prošlo branami festivalu Tyršfest několik tisíc návštěvníků, kteří v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů v ČR vytvořili skvělou atmosféru.
 
Děkujeme vám za to, smekáme před vámi a nezbývá než dodat: DĚČÍN JE BOŽÍ!
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality