Extreme travers a slanění ze zámku si můžete exkluzivně vyzkoušet při Adrenalin Challenge!

Zveřejněno: 22.4.2022

Účastníci Adrenalin Challenge opakovaně rok co rok (nejen) v bilančních rozhovorech zmiňují extreme travers jako jedno z největších, ne-li to úplně hlavní, lákadlo na na celé akci. Okořenit si květnový přelet navíc můžete také následným slaněním ze zámku. Nabití pozitivní energií i neopakovatelnými zážitky budete na světelné roky dopředu, to slibujeme!

Přelet z Pastýřské stěny, při němž se Vám otevře úžasná scenérie kaňonu Labe a pohled na statutární město Děčín z ptačí perspektivy, je dlouhý cca 300 metrů a poletíte ve výšce odhadem sto metrů nad zemí; po přeletu sejdete na zámecký parkán a slaníte na Labské nábřeží.
 
Šanci zažít tuhle ojedinělou kombinaci letu a slanění máte jak v sobotu, tak i v neděli. Tuhle neopakovatelnou možnost nesmíte v žádném případě propásnout!
 
Registrace na sobotu 21. května 2022 najdete ZDE a na neděli 22. května 2022 TADY. Místa pomalu, ale jistě mizí, tudíž s registrací doporučujeme příliš dlouho neváhat, ať o svoje místo na adrenalinovém výsluní nepřijdete...
 
Přihlášky se uzavírají 19.5.2022 ve 23:59 hod. nebo do obsazení kapacity. Startovné činí 990 Kč.
 
Další informace a podrobnosti najdete na našich oficiálních webovkách ZDEEE.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality