Extrémní závod v srdci Českého Švýcarska slibující nevšední zážitky? To vše splňuje Adrenalin Challenge Race!

Zveřejněno: 3.2.2021

V neděli 16. května 2021 se v Děčíně uskuteční již šestý ročník unikátně rozmanitého závodu, který žádného jedince se srdcem pravého závodníka nemůže nechat chladným – Adrenalin Challenge Race. Co na udatné borce na severu Čech čeká? Jaké disciplíny si mohou vyzkoušet? A proč mají ten nejlepší důvod přijet i s malými bombarďáky?

Závod se uskuteční na Smetanově nábřeží pod děčínském zámkem, na pravém břehu řeky Labe a také v přilehlém okolí. Start závodu je naplánován na 10:00 hod. Vyhlášení výsledků a vítězů proběhne u Rogala ve 14:00 hod.
 
Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení plnoletosti. Pokud závodníkovi není 18 let, musí mít písemný souhlas obou zákonných zástupců, tj. potvrzený revers.
 
Závodníci při registraci obdrží jedinečné tričko Adrenalin Challenge, pitný režim a propagační předměty. Ti, kteří svou přihlášku odešlou do 1. dubna 2021, mají navíc garantovanou velikost účastnického trika uvedenou v přihlášce. Později registrovaným toto nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt schopni zaručit.
 
Počítáme se suchou variantou závodu a také s mokrou, jež by nastala v případě nepřízně počasí. V případě deště budeme nuceni vynechat ferratu, jde o bezpečnost závodníků a též ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála.
 
POZOR! Ve stejný den jako závod se koná ještě dětská výzva Adrenalin Challenge Kids. A pokud zaregistrovaný závodník přijede v den jeho konání s již zaregistrovaným malým bombarďákem ve věku tři až patnáct let, jenž se dětské výzvy zúčastní, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného na Kids.
 
Pro inspiraci (a případnou motivaci) najdete video z předloňského ročníku závodu ZDE.
 
Jaké disciplíny na účastníky čekají? Namátkou například:
- plavání
- kolo (cross country)
- orientační běh
- via ferrata
- skok z Tyršova mostu
- paddleboard na Labi
- extreme travers
 
Na závod se může registrovat 100 účastníků. Cena startovného činí 1 500 Kč (včetně DPH). 
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race 2021 najdete na našich webových stránkách TADY.

Registrace se uzavírají ve středu 12. května 2021 ve 23:59 hod.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality