Grandiózní 25. ročník Adrenalin Challenge bude odšpuntován již zítra!

Zveřejněno: 19.5.2023

Jedinečná adrenalinová akce v Děčíně letos slaví čtvrtstoletí na tuzemské scéně a to si žádá řádné oslavy, bez nichž se takové výročí nemůže obejít. Přípravy letošního ročníku jsme dlouho a do detailu ladili, upravovali a „činčali“. Věříme, že si to všichni společně maximálně užijeme!

V sobotu 20. května se roztočí kola akce pro dospěláky Adrenalin Challenge i dětské výzvy Adrenalin Challenge Kids. A zájemci z řad veřejnosti se také mohli registrovat na samotný let na Extreme Traversu z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku s následným slaněním ze zámeckého parkánu – jde o neopakovatelný zážitek a dotyčného/dotyčnou nahodí do úplně jiné dimenze!
 
Pro tuhle adrenalinovou akci obecně platí, že kdo se jí zúčastní, povede se mu alespoň na jeden den zastavit tok myšlenek, upustí přebytečnou páru, žije pouze daným okamžikem a povede se mu zregenerovat a zrelaxovat. V dnešní hektické době je tohle skvělý benefit, co říkáte?
 
A děti? Ty bývají plné energie (neu)stále, proto je příjemné sledovat, jak si jednotlivé disciplíny s plnou vervou užívají a do všeho jdou po hlavě, žádné nástrahy je nezastaví. A po vzoru dospěláků největší nadšení vídáme u disciplíny minitravers, let nad Ploučnicí je prostě králem všech disciplín.
 
K tomu všemu bude z pódia dunět skvělá muzika v rámci hudebního festivalu Labefest. Připraven je také bohatý doprovodný program (i na Mariánské louce), takže o spoustu zábavy je postaráno. Na své si prostě přijdou celé rodiny...
 
Děčín je boží, pojďme si jej tedy (adrenalinově) užít a ukažme okolnímu světu, že my na severu to umíme pořádně roztočit!
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality