Květen slibuje velkolepou adrenalinovou show na severu Čech. Budete její součástí?

Zveřejněno: 17.2.2021

Celý organizační tým Adrenalin Challenge pevně věří, že za necelé tři měsíce, které do startu akce zbývají, virus poleví a my si tak společně budeme moct užít nezapomenutelnou porci adrenalinu, dávkovanou ve dvou dnech a celkem třech naplánovaných eventech!

Při loňských zastavených přípravách na akci jsme nabádali k ukázněnosti a ohleduplnosti, což platí i dnes, abychom se z těchto lapálií co nejdříve dostali do normálu. I přesto věříme, že Vy jako správní sporťáci se i v této složité době pro sportování udržujete v kondici při venkovních činnostech, případně se chodíte otužovat. Ledový muž Wim Hof se stal pro řadu aktivně žijících lidí správným příkladem.
 
Běžky, běhání, bruslení, případně domácí cvičení, to je jen krátký výčet toho, co lze aktuálně při restrikcích provozovat. Jak tvrdí i řada odborníků a lékařů, nejvíc asi chybí zdravý pohyb a
 
sportování našim dětem...
Pokud o Adrenalin Challenge slyšíte poprvé a ptáte se, co vlastně za akci se jedná, pokusíme se Vám její obsah a specifika přiblížit:
 
V sobotu 15. května se uskuteční akce pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. Nejde o závod, ale o to, aby si účastníci užili svůj výkon a načerpali co nejpříjemnější a nezapomenutelné adrenalinové zážitky. Přihlášky a podrobnosti najdete/čtěte ZDE.
 
V neděli 16. května si na své přijdou dospělí závoďáci a malí bombarďáci. Pro závodníky a závodnice je přichystán extrémní závod Adrenalin Challenge Race a pro nezbedníky mladšího ročníku narození, jichž se každoročně sejde obrovské množství, plánujeme výzvu úměrnou jejich věku nesoucí název Adrenalin Challenge Kids.
 
O závodu pro dospěláky najdete podrobnosti TADY a dětská výzva je popsána a zmapována ZDEEE (u obou eventů též najdete odkazy na registrace). Srdečně se těšíme, až se v polovině května znovu společně setkáme a užijeme si dva skvělé společné dny!
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality