Nálož zážitků, to nabízí Adrenalin Challenge 2023

Zveřejněno: 15.4.2023

Sobota 20. května 2023 bude v Děčíně patřit již pětadvacátému ročníku ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost. Čtvrtstoletí na tuzemské scéně, to chce pořádnou oslavu, kterou již nyní naplno chystáme.

Pod děčínskou skálou se v rámci městských slavností uskuteční jak výzva pro dospělé Adrenalin Challenge, tak i akce pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids. Zábavu napříč generacemi můžeme zaručit, natvrdo a bez přehánění. I počasí máme objednáno, snažíme se prostě ze všech sil…
 
Celá akce se uskuteční v rámci slavností statutárního města Děčín souběžně s oblíbeným a navštěvovaným hudebním festivalem Labefest. Letošní line-up je pořádně našlapaný, každý si přijde na své. Labefest a Adrenalin Challenge, v tomto případě jde o magickou symbiózu a propojení.
 
Tradice si udržujeme rádi, ovšem ani při letošním ročníku nebude nouze o další bohatý doprovodný program. Registrujte se, hlaste se, dejte účast na akci někomu třeba jako dárek, prostě ať je nás tam co nejvíííc!
 
Přihlášky na oba eventy běží on-line na našem webu https://adrenalinchallenge.cz/cs/, kde najdete i podrobnější informace a instrukce.

Zpět na aktuality