PF 2018 aneb Adrenalin Challenge slaví kulatiny!

Zveřejněno: 23.12.2017

V roce 2017 se v Děčíně na Smetanově nábřeží (ale i v přilehlém a trochu vzdálenějším okolí, kde závodníci zdolávali jednotlivé překážky) konala v rámci městských slavností ojedinělá adrenalinová akce pro širokou veřejnost v České republice, Adrenalin Challenge. A šlo o další parádní a vyšperkovaný ročník!

Ve dvou dnech se konaly tři super akce. V sobotu byl odšpuntován „klasický“ Adrenalin Challenge Main Event a na neděli si organizátoři přichystali extrémní závod Adrenalin Challenge Race i dětskou adrenalinovou výzvu pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids.

Sobotní program proběhl za příznivého počasí bez komplikací, ale bohužel (nejen) nedělní závod byl ovlivněn nepřízní vyšší moci, takže opět musela být pro závodníky zrušena ferrata a trasa závodu pozměněna. I tak si borci sáhli až na dno svých sil a podle pozávodních ohlasů (rozhovory se závodníky najdete na našem webu) měl závod pořádné grády! Vítězství se povedlo obhájit Františku Rychnovskému, jenž tak příští rok bude mít šanci zaútočit na vítězný hattrick.

Když se počasí umoudřilo, mohly i děti v rámci adrenalinové akce pokračovat ve zdolávání jednotlivých disciplín. Spokojenost a úsměvy jejich i rodičů byly tou nejlepší odměnou a známkou, že se vše vydařilo.

Nedělní program byl okořeněn ještě dvěma parádními doprovodnými vystoupeními. První z nich si na svá bedra vzal Kuba Panák, jenž fanouškům předvedl dvě freestylové exhibice na jet ski.

Zlatým hřebem celého odpoledne bylo představení světového rekordmana ve slackline Dannyho Menšíka. Tenhle bourák v Děčíně přešel nejdelší highline v ČR dlouhý cca 260 metrů nad kaňonem Labe z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku a stanovil tak nový český rekord! Od fanoušků se mu dostalo zaslouženého obrovského aplausu. S oběma borci též najdeš interview na našich webovkách.

My pevně věříme, že si Adrenalin Challenge 2018 nenecháš ujít a půjdeš do téhle skvělé akce s námi, ať poznáš, že naše motto „Cítím, že žiju“ je naprosto trefné. Přihlášky na příští ročník jsou již spuštěny a na všechny adrenaliňáky se moc těšíme.

Všem přejeme krásné vánoční svátky a hodně štěstí v novém kalendářním roce!

Zpět na aktuality