PF 2021

Zveřejněno: 20.12.2020

Pro příští ročník Adrenalin Challenge se budeme opět řídit heslem: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“ Přesně tyhle atributy bude 23. ročník splňovat a při téhle ojedinělé adrenalinové akci budete žít naplno a absorbovat pořádnou dávku zážitků!

Adrenalin Challenge 2021 je naplánován na víkend 15. a 16. května. Co pro Vás opět chystáme? Akci pro širokou veřejnost z řad dospěláků Adrenalin Challenge Main Event, závod pro ty nejodvážnější a fyzicky zdatné jednotlivce Adrenalin Challenge Race či výzvu pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids.
 
Jedinečná a oblíbená akce se pod děčínskou skálou znovu uskuteční v rámci městských slavností souběžně s hudebním festivalem Labefest.
 
„Cítím, že žiju“ je slogan legendární adrenalinové výzvy, jež nesmí uniknout ani Vám! Přihlášky na všechny tři eventy příštího ročníku Adrenalin Challenge již běží éterem. A pokud byste účast na akci chtěli věnovat jako překvapení, můžete zakoupit dárkový voucher. Přihlášky i vouchery najdete na našem oficiálním webu.
 
Přejeme Vám všem krásné a příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a pracovních i osobních úspěchů v novém kalendářním roce.
 
Pohodové a zdravé adventní otáčení zeměkoule přeje tým Adrenalin Challenge!

Zpět na aktuality