Poslední volná místa na Adrenalin Challenge Kids 2024 zmizí za 3, 2...

Zveřejněno: 15.5.2024

Je to tak, malí bombarďáci, již téměř po víko je vyprodaná kapacita na Vaši letošní adrenalinovou výzvu, která se uskuteční 1. června v Děčíně na Mariánské louce. Jste skvělí, díky za to, bude to grandiózní show se vším všudy!

Na účastníky čeká deset jedinečných disciplín, které slibují parádní napínavou podívanou. A možná i něco ještě vymyslíme, jsme tvořiví a snažíme se akci co nejvíc vymazlit a opentlit něčím zajímavým a chytlavým.
 
Adrenalin Challenge Kids nepojímáme jako závod, nepůjde o ryze sportovní výkony, nýbrž o to, aby si děti užily den po boku svých (skoro)vrstevníků, měly příjemný pohyb na čerstvém vzduchu a udělaly něco pro své zdraví a pohodu.
 
Program v celé chill out zóně na „Mariánce“ odstartuje stejně jako první vlna adrenalinových nadšenců již v 10 hodin dopoledne a po celý den až do večerních hodin nebude o pestrý program pro celou rodinu nouze. Dorazte si užít skvělou sobotu, která se navíc symbolicky překrývá s Mezinárodním dnem dětí.
 
Kdo si pospíší, má ještě šanci poslední volná místa chytit „za pačesy“. Link na registrace najdete na našem oficiálním webu ZDE.
 
Foto: Ilona Rosenkrancová

Zpět na aktuality