Představení Adrenalin Challenge Main Event 2022

Zveřejněno: 2.4.2022

V sobotu 21. května 2022 se na Smetanově nábřeží v Děčíně (a jeho přilehlém okolí) uskuteční již 24. ročník legendární adrenalinové výzvy, při které zažijete nevšední zážitky a načerpáte tolik energie, že z ní budete těžit ještě pořádně dlouhou dobu! Co Vás na severu Čech čeká, jaké disciplíny jsme si připravili a na jaký souběžně konaný program se můžete těšit?

Nejprve je důležité odlišit, že Adrenalin Challenge Main Event NENÍ ZÁVOD, ten se bude konat na stejném místě až o den později. V rámci této výzvy, která je určena pro zájemce z řad široké veřejnosti, půjde o to užít si svůj výkon, zdolávat jednotlivé disciplíny v pohodovém tempu a nikam příliš nechvátat...
 
Na jaké disciplíny se můžete těšit v rámci suché varianty akce? Bude to via ferrata, extreme travers, slanění ze zámku, provazový žebřík, high jump a jet ski. V případě mokré varianty jsme bohužel nuceni vynechat ferratu, jde o bezpečnost účastníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Slogan akce „Cítím, že žiju“ bude po jejich absolvování do puntíku naplněn, to můžeme slíbit!
 
Adrenalin Challenge Main Event se v letošním roce znovu koná v rámci městských slavností, jejichž program bude velmi pestrý a rozmanitý. Součástí slavností je i hudební festival Labefest, jehož sobotní line up se překrývá právě s Adrenalin Challenge Main Event. Zdolávat disciplíny za doprovodu kvalitní muziky, to bude naprostá paráda, co říkáte?
 
Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení 18 let věku. Startovné na akci se letos platí ve třech vlnách. Kdo se registroval do 31.1., zaplatil 2590 Kč. Kdo zvládne přihlášku odeslat do 20.4., zaplatí 2790 Kč a ten, kdo bude vyčkávat a registruje se až na poslední chvíli – možné je to do 16.5. - zaplatí 2 990 Kč. Tato cena platí pro jednotlivce, u tříčlenných týmů se startovné násobí třemi.
 
Přihlášky pro jednotlivce najdete na našem webu ZDE a pro tříčlenné týmy TADY.
Účastníci/účastnice, kteří se registrují do 11. dubna, mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge, které později přihlášeným nemůžeme z důvodu výrobních kapacit zaručit. Ale ani později registrovaní se nemusí bát, tričko bude připraveno pro každého, a když se velikostně netrefíme, určitě udělá radost někomu blízkému...
 
Akreditace bude probíhat v den konání akce, a to od 9:30 do 14:00 hod. v hlavním stanu Adrenalin Challenge. Jednotlivci i týmy budou postupně do akce pouštěni po vlnách v časových intervalech, čímž chceme eliminovat čekání a prodlevy.
 
Další podrobnosti a informace o Adrenalin Challenge Main Event, které potřebujete vědět, najdete přehledně TADYYY.
 
Foto: Kryštof Kalina

Zpět na aktuality