Představujeme realizační tým – Jakub Minařík – velitel Adrenalin Challenge Main Event

Zveřejněno: 12.5.2017

Po náčelníkovi AC Kids představujeme dalšího z party těch, kdo budou letošnímu ročníku AC „šéfovat“. Velitelem Adrenalin Challenge Main Event byl zvolen Jakub Minařík. Proč právě on podle jeho názoru dostal důvěru pro tuto důležitou funkci? V jaké fázi jsou přípravy a od kdy vlastně již probíhají? A na co by případné účastníky nalákal? O tom už více na následujících řádcích.

Jakube, v letošním roce jsi ředitelem Adrenalin Challenge Main Event. Jak ses k této funkci dostal a jak moc si také ceníš, že důvěru jsi dostal právě Ty?
V rámci Adrenalin Challenge a dalších akcí spolupracuji s panem Bayerem (guru Adrenalin Challenge, pozn.) již delší dobu, takže znám okolnosti konání takovýchto akcí a dá se říct, že na téhle bezvadné akci jsem vyrostl - a tím jsem si nejspíše získal jeho důvěru k tomu, aby mi tuto funkci svěřil.

Můžeš nastínit, co všechno máš při přípravě AC Main Event na starosti a co musíš organizačně zvládnout zařídit?
V rámci akce AC Main Event musí člověk koordinovat několik desítek lidí tak, aby akce měla hladký průběh - a hlavně v daný okamžik spontánně řešit vzniklé situace, na které se člověk nemůže nikdy připravit. Samozřejmě že organizace takovéto akce si vyžaduje také velkou přípravu předem, která je u akcí takovéhoto typu stěžejní.

V jaké fázi jsou aktuální přípravy?
Jelikož se jedná o velice organizačně náročnou práci, tak s koncem posledního ročníku se již začíná plánovat ročník následující. Aktuální přípravy jsou ve finálním stadiu a nyní již „dolaďujeme“ organizační detaily, aby celá tahle ojedinělá akce proběhla hladce. Kromě všeho dalšího jsme taky poslali objednávku na krásné počasí, takže pevně věříme, že bude správně doručena.

S Adrenalin Challenge jsi spolupracoval už v minulých letech. Jak konkrétně?
Ano, již jsem se účastnil minulých ročníků, a to jako brigádník, později jako organizační pracovník, a nyní jako ředitel akce, takže se dá říct, že jsem si postupně prošel vlastně všemi funkcemi. Již získané zkušenosti jsou podle mého názoru mým hlavním motorem a je to pro mě výzva.

Na co bys Ty osobně nejvíc nalákal účastníky AC Main Event, aby neváhali a poslali přihlášku?
Určitě bych chtěl nalákat účastníky na nezapomenutelný zážitek, který nikde jinde nemohou zažít v takovémto rozsahu! Akce Adrenalin Challenge je akcí světovou a tak specifickou, že by byla škoda si ten jeden den v roce patřičně neužít. Neváhej, pojď do toho s námi a prožij den plný adrenalinových zážitků, na které nikdy nezapomeneš!

Foto: Archiv Jakuba Minaříka

Zpět na aktuality