Přihlášky na Adrenalin Challenge 2022 míří do cílové rovinky!

Zveřejněno: 13.5.2022

Milovníci adrenalinu jistě zbystřili na nejvyšší možnou úroveň, jelikož se jim bleskurychle krátí možnost registrovat se na ojedinělou adrenalinovou akci, jež se uskuteční o víkendu 21. a 22. května v Děčíně! Na co všechno se o tomto suprovém víkendu můžete těšit a jaké eventy jsme si připravili?

Registrace na všechny tři adrenalinové události se uzavírají v pondělí 16. května ve 23:59 hod.!
 
V sobotu 21. května proběhne výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, v rámci níž si zúčastnění budou v pohodovém tempu užívat svůj adrenalinový výkon, nebudou se muset ohlížet na čas ani soupeře, jelikož nejde o závod.
 
V neděli 22. května přijde na řadu právě závod pro vyvolené borce. Adrenalin Challenge Race v sobě snoubí jedinečný mix silových a technických disciplín, které komplexně prověří každého, kdo si přijde zazávodit. Ženy i muži, nebojte se ničeho, hecněte se, tenhle závod opravdu stojí za to!
 
Kromě závodu se ve stejný den uskuteční ještě výzva pro malé bombarďáky. V rámci Adrenalin Challenge Kids si ti nejmenší účastníci vyzkouší, jaké to je posouvat své limity, a po vzoru dospěláků budou plnit úkoly na jednotlivých stanovištích. Děti mezi sebou nebudou soutěžit, ale primárně půjde o to, aby si užily parádní den po boku svých (skoro)vrstevníků a hýbaly se na čerstvém vzduchu.
 
Chcete přijet na městské slavnosti a kromě hudebního festivalu Labefest či peckového ohňostroje si užít také adrenalinovou zábavu a na chvíli vypustit z hlavy všechno přebytečné a užívat si velkolepý zážitek? Právě pro Vás je Adrenalin Challenge jako dělaný!
 
Podrobné informace k jednotlivým eventům – včetně registrací – najdete na našich webových stránkách https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality