Proletět se nad Děčínem na traversu? Máte stále šanci se registrovat!

Zveřejněno: 1.9.2020

Nestihli jste se přihlásit na žádný z eventů v rámci Adrenalin Challenge 2020 a přesto Vás láká vyzkoušet si jedinečný přelet na extreme traversu z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku? Nevěšte hlavu, tato možnost pro Vás zůstává stále otevřena!

Registrace na extreme travers jsou prodlouženy až do pátku 4. září 2020 do 12:00 hodin. Přihlášky (plus další informace a podrobnosti) najdete na našem webu ZDE.
 
Co unikátní přelet nad kaňonem Labe nabízí? Ojedinělý zhruba třísetmetrový let 100 metrů nad zemí, při němž se Vám bude zrcadlit nejúžasnější pohled na statutární město Děčín. Tohle jindy a jinde nezažijete! Po přeletu už jen slaníte ze zámku a můžete si vychutnávat jeden z top životních zážitků. To za tuhle výzvu stojí, co říkáte?
 
Zájemci z řad široké veřejnosti budou na travers v sobotu 5. září vpouštěni v čase od 8:30 do 12:00 hodin. Pokud v uvedený čas doběhne některý ze závodníků extrémního závodu Adrenalin Challenge Race, dostane na přelanění přednost. Děkujeme za pochopení při tomto případném křížení.
 
Cena za extreme travers + slanění ze zámku je 900 Kč včetně DPH.
 
Srdečně se na Vás všechny těšíme!
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality