Registrace na Adrenalin Challenge 2023 se blíží do finiše!

Zveřejněno: 12.5.2023

Přemýšlíte, co příští víkend podniknout a rádi byste zažili něco výjimečného, neopakovatelného a máte rádi zdravou dávku adrenalinu v krvi? Potom je jasnou volbou Adrenalin Challenge v Děčíně, ojedinělá adrenalinová akce pro širokou veřejnost.

V sobotu 20. května se uskuteční hned dva eventy – dospělácký Adrenalin Challenge a dětská výzva Adrenalin Challenge Kids. Na oba eventy ještě zbývá pár volných míst, ale doslova rychlostí blesku mizí!
 
Odkaz na registrace, podrobnosti o obou eventech včetně popisu jednotlivých disciplín najdete na našem oficiálním webu ZDEPřihlášky končí ve středu 17. května ve 23:59 hod., případně dříve při naplnění kapacity.
 
Chcete přihlásit sebe na výzvu pro dospěláky, svou ratolest na dětskou challenge, ale nechcete přijet pouze na otočku a večer zase frnknout domů? Potom doporučujeme dorazit již v pátek a užít si v Děčíně celý víkend, městské slavnosti nabízejí mnoho vyžití a krásné okolí s úchvatnou podívanou.
 
Adrenalin Challenge se tedy i letos koná v rámci městských slavností, společně s hudebním festivalem. Ten je na programu v pátek a sobotu 19. a 20. května, v pátek ve 21:45 hod. se navíc můžete těšit na velkolepý ohňostroj. Víkend nabitý adrenalinem, kvalitní muzikou i zábavou, co víc si jen člověk může přát?
 
Všem již registrovaným účastníkům děkujeme. Těšíme se na Vás a na atmosféru, kterou společně vytvoříme!
 
Užívejte jarnění a nechte se vézt na pohodové (adrenalinové) vlnce...

Zpět na aktuality