Společnost Auto Dorda je novým partnerem Adrenalin Challenge

Zveřejněno: 9.5.2019

Partnerem, jehož představení Vám ještě před začátkem Adrenalin Challenge 2019 dlužíme, je Autosalon Auto Dorda, který je autorizovaným partnerem značek Hyundai, Ford a Land Rover, kde nabízí servisní služby a prodej nových nebo referenčních vozů těchto značek.

Společnost Auto Dorda má již více než třicetiletou tradici. Svou oficiální činnost zahájila v roce 1988.

Cílem společnosti je svým zákazníkům a jejich potřebám vycházet vstříc v maximální možné míře, a proto dbá na kvalitu svých nabízených služeb. Majitelé firmy jsou bývalí automobiloví závodníci a díky tomu mají z této oblasti bohaté zkušenosti, jenž mohou předávat svým zaměstnancům k dobru a zároveň i lepšímu náhledu při řešení technických problémů.

Firma v roce 2001 expandovala do Liberce, kde v prozatímním autosalonu otevřela prodej a servis Ford. Během jediného roku se jí podařilo postavit nový autosalon, jenž disponoval kvalitním a moderním vybavením.

To však pro klan Dordů nebyla poslední „štace“, a tak se rozhodli v roce 2004 zrekonstruovat rozlehlý objekt v České Lípě, kde otevřeli v pořadí třetí (po zmíněném Liberci a Novém Boru, kde byl v roce 1993 vystavěn nový a moderní autosalon i s linkou STK a ME pro osobní plus nákladní vozy) autosalon se značkou Ford a další STK a ME.

Takto velké prostory umožňují firmě efektivně pojmout velkou kapacitu servisních zákazníků, mezi něž patří například Preciosa a.s., ČSAD BUS Ústí nad Labem, Bohemia Crystalex Trading a.s., Dopravní podnik města Liberce a.s. a mnoho dalších...

Autosalon v Liberci byl v roce 2009 prodán společnosti Auto IN, jež tam funguje dodnes.

A jaké je motto společnosti? „Kupte si forda u firmy Dorda.“ Výstižné a velmi trefné, co říkáte?

Foto: Auto Dorda

Zpět na aktuality