Společnost Lanex je partnerem Adrenalin Challenge

Zveřejněno: 23.4.2019

Dalším z partnerů Adrenalin Challenge, jehož si ještě před startem samotný akce představíme, je společnost Lanex, která nám dodává všechna lana, která na Adrenalin Challenge jeho účastníci využívají.

Firma Lanex, a.s. Bolatice již v roce 2009, konkrétně 7. února, oslavila 60 let svojí existence. Za svůj vznik považuje firma přeložení Wisniowského Slezské provazárny z Chuchelné do Bolatic. Firma je předním českým výrobcem sortimentu, jenž se řadí do oboru technického textilu.

Jaké hlavní produkty Lanex nabízí? Jedná se o stáčená a pletená lana a šňůry z textilních materiálů pro oblast lodní dopravy, rybářství, stavebnictví, zemědělství, papírenský průmysl a zabezpečovací systémy, dynamická a statická lana pro horolezce, požárníky a osoby pracující ve výškách, prostředky pro zvedání břemen, vysoko pevná technická vlákna pro výrobu technických nití na lana a šňůry.

Firma vyváží svoje výrobky do více než 55 zemí světa. Rozhodující podíl tvoří trhy Evropské unie, avšak společnost exportuje i do vzdálených oblastí jako Austrálie, USA, Island nebo Japonsko.

Společnost se pyšní také řadou vizí, mezi něž patří bezpečnost a komfort pro zákazníka na prvním místě, špičková kvalita bez výhrad, hluboké pochopení potřeb zákazníků, naslouchání zákazníkům trhu a rychlá reakce na jejich požadavky, vlastní technologický vývoj spolu s nejmodernějšími výrobními postupy, rychlost a včasnost dodávek, dokonalý servis a skutečný vztah k ekologii a ochraně životního prostředí.

V roce 2005 byl realizován rebranding sortimentu dynamických a statických lan a uvedení nové produktové značky pro tenhle sortiment – Tendon.

Promo video společnosti Lanex můžeš zkouknout na našem YouTube kanálu ZDE.

Foto: www.mytendon.cz

Zpět na aktuality