Užívejte jarnění a hlaste svoje ratolesti na jedinečnou adrenalinovou akci v Děčíně

Zveřejněno: 27.4.2024

Ještě párkrát se do úvodního „výstřelu“ vyspíte, ovšem mílovými kroky se devátý ročník ojedinělé adrenalinové akce konané tradičně na severu Čech přibližuje. Adrenalin Challenge Kids slibuje kopu parádních zážitků a prožitků pro všechny malé účastníky od tří do patnácti let věku.

Pokud by někteří malí bombarďáci měli obavy, že se nezvládnou v konkurenci starších kluků či holek dobře umístit, jejich obavy rychle rozptýlíme. Nejedná se totiž o závod, nýbrž o to, aby si účastníci užili den naplno a nasáli skvělou atmosféru, která při akci každý rok panuje.
 
Užívejte společně jarnění a my už se nemůžeme dočkat atmosféry, kterou při akci společně vytvoříme. Meteorologové slibují, že po kolísavém počasí s nižšími teplotami a nočními mrazy by se nyní trend měl otočit a teploty začít šplhat výrazněji nahoru. A na 1. června do Děčína je již samozřejmě kvalitní počasí objednáno, naše konexe jsou opravdu široké...
 
Jaké disciplíny na účastníky Adrenalin Challenge Kids 2024 čekají? Mohou se těšit na deset zajímavě nakombinovaných disciplín, při nichž si užijí mnoho zábavy i zdravého adrenalinového napětí. Postupně budou zdolávat minitravers, síť, provazový žebřík, stonebalance, opičí dráhu, biatlonovou střelbu, orientační běh, malého hasiče, fingercars a bosonohý chodník. Tenhle mix má grády, co říkáte?
 
Děkujeme všem již registrovaným, svoje místo na adrenalinovém slunci máte zajištěné. Kapacita akce je 200 účastníků a je již z více než poloviny naplněna. Proto s registracemi doporučujeme dlouho neotálet. Přihlášky pro nové zájemce běží v on-line režimu na našem webu ZDE.
 
Foto: Míša Rozkošová

Zpět na aktuality