Velkolepý 24. ročník Adrenalin Challenge startuje již za pár hodin!

Zveřejněno: 20.5.2022

Čtvrtstoletí téhle ojedinělé adrenalinové akce v Děčíně oslavíme v příštím roce, tudíž letos máme ideální příležitost se na tohle grandiózní výročí připravit. U toho v žádném případě nesmíte chybět, bude to pořádná jízda od první minuty!

V sobotu 21. května se zájemci z řad široké veřejnosti představí při Adrenalin Challenge Main Event, kdy si v rámci interesantních disciplín vyzkouší, jaké to je posunout svoje limity a pocítit, že opravdu žijí naplno. Upustit páru, vydechnout, nechat odpočinout hlavu plnou myšlenek, přesně tohle je jeden z cílů akce, který jistojistě splní!
 
Neděle 22. května nabídne závod Adrenalin Challenge Race, kde se představí trénovaní borci a poměří síly při zdolávání jedinečných silových a technických disciplín. Kromě závodu přijde šance také pro malé bombarďáky, kteří po boku starších kumpánů ukážou svůj um a dovednosti při dětské výzvě Adrenalin Challenge Kids.
 
Podrobnosti o časech startů jednotlivých účastnických vln či disciplínách najdete na našem webu ZDE. Děčín je boží, pojďme si jej (adrenalinově) užít a „vyhajpovat“ zábavu na maximum!
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality