Viktor Jahoda: Účast na Adrenalin Challenge Main Event byl nezapomenutelný zážitek. Šanci proletět se nad řekou jako Superman člověk každý den nedostane!

Zveřejněno: 27.2.2020

S týmem z FlixBusu si Viktor Jahoda po jednoleté přestávce znovu zopakuje, co interesantního a poutavého nabízí ojedinělá adrenalinová akce pro širokou veřejnost v tuzemsku. O účasti v roce 2018 mluví jen v superlativech a velmi originálně také láká všechny „váhavé střelce“, aby do toho rozhodně šli taky. Víc už čtěte na následujících řádcích v jedinečném interview!

Viktore, jste jedním z účastníků letošního ročníku Adrenalin Challenge Main Event. Co Vás k odeslání přihlášky a účasti na akci jako takové motivovalo?
S mým týmem z FlixBusu jsme se účastnili předminulého ročníku. Byl to nezapomenutelný zážitek a skvěle strávený čas s kolegy, které díky takovým akcím máte možnost poznat v úplně jiném světle a v jiných situacích, než na jaké jste spolu zvyklí. Loni to bohužel nevyšlo, nicméně letošní ročník nemůžeme vynechat.
 
Na akci tedy dorazíte jako tříčlenný tým s dalšími dvěma „soukmenovci“. Jak byste  formuloval nadšení z akce, že máte chuť si ji znovu zopakovat?
Když to člověk jednou zkusí, prostě se musí vrátit.
 
A co Vás na ní ve finále nejvíc zaujalo, že jste se rozhodli jako tým znovu registrovat?
Uběhla již spousta vody od poslední podobné adrenalinové zábavy. A když se otevřely registrace, hned jsem oslovil své kolegy a kamarády. Jelikož pořadatel zachoval všechny aktivity, vím, do čeho jdu - a o to víc se na celou událost těším.
 
Co pro Vás osobně představuje největší lákadlo a na jaké konkrétní disciplíny se již nyní těšíte?
Těžko se vybírá jedna, protože všechny aktivity jsou od sebe dost odlišné. Ale pokud mám vypíchnout jednu, při které se vám rozbuší srdce už při čekání, až na vás přijde řada, je to určitě extreme travers. Stejně ale musím zmínit ještě slaňování; jako člověk, který něco takového viděl maximálně ve filmu, jsem si to vážně moc užil.
 
Kolik a jaké adrenalinové akce jste doposud absolvoval? A jaké další outdoorové aktivity máte rád?
Do adrenalinového zážitku jsem shodou okolností nedávno namočil svou sestru, která ode mě dostala jako dárek bungee skok z nejvyššího mostu v ČR. A zvládla to, za což má můj obrovský respekt. Já  jsem si byl nedávno na zkoušku zapilotovat malé sportovní letadlo a byl to skvělý zážitek. Jelikož je můj hlavní koníček fitness, rád se účastním i výzev, jako jsou různé překážkové běhy, kde člověk často bojuje hlavně sám se sebou. Z jednoho takového je i přiložená, teď už letitá, fotografie (hlavní fotka k interview, pozn.).
 
Co je pro Vás na fitness a posilování nejzajímavější a co Vás nejvíc baví a naplňuje?
Skvělé na tom je, že to člověka posílí nejen po fyzické, ale i duševní stránce. Naučíte se pozorovat své tělo, jeho reakce, dáte si do pořádku svou stravu a začnete o své fyzické schránce víc přemýšlet. Jelikož se snažím udržovat i naplňující společenský život (ano, pivo a cvičení jdou v rozumné míře bez problému dohromady - úsměv), je moje dlouholetá frekvence sportovních aktivit asi třikrát týdně.
 
Co byste vzkázal případným borcům či borkyním váhajícím, jestli se k Vašemu týmu přidat a Adrenalin Challenge Main Event 2020 se zúčastnit?
Že i když neví, do čeho vlastně jdou, ať nepřemýšlí a ten krok prostě udělají. Organizace je na úrovni a člověk se cítí bezpečně. Budou na to v tom nejlepším dlouho vzpomínat a co si budeme povídat – šanci proletět se nad řekou jako Superman a přistát ve věži, tu člověk každý den nedostane. (usměje se)
 
Foto: Archiv Viktora Jahody

Zpět na aktuality