Závodníci a závodnice, všechny Vás volámeee příští sobotu do Děčína!

Zveřejněno: 9.9.2021

V sobotu 18. září 2021 se v Děčíně na Smetanově nábřeží na pravém břehu řeky Labe a v přilehlém okolí uskuteční již šestý ročník extrémního závodu Adrenalin Challenge Race. Máte rádi jedinečnou kombinaci silových a technických disciplín? Není tedy nad čím váhat, právě na Vás čekáme a pro Vás je tento závod určen.

Měření sil pod děčínskou skálou prověří přítomné z jejich fyzických schopností a dovedností a ukáže jim, že žádné limity nejsou nepřekonatelné. Naopak, z těchto zážitků budete čerpat ještě dlouho, předlouho po jeho skončení...
 
Start závodu je v 10:00 hod. a slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších žen a mužů proběhne ve 14:00 hod. u Rogala. Při registraci všichni obdrží originální tričko Adrenalin Challenge, propagační předměty a dbáme též na pitný režim.
 
Základní podmínkou účasti je fyzická i psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku plnoletosti. Pokud účastník/účastnice nejsou plnoletí, je nutný písemný souhlas obou zákonných zástupců, tedy potvrzený revers.
 
V případě nepřízně počasí jsme připravení i na mokrou variantu závodu, v rámci níž bychom bohužel byli nuceni vynechat ferratu. Jde o bezpečnost závodníků a také si nepřejeme, aby se ničila pískovcová skála.
 
Jaké disciplíny jsme si pro letošní ročník závodu připravili? Chybět nebude plavání, kolo (cross country), orientační běh, via ferrata (v rámci suché varianty závodu), žebřík na Tyršův most, skok z Tyršova mostu, střelba ze vzduchovky vleže i vestoje a extreme travers s následným slaněním z věže děčínského zámku.
 
Startovné na závod je 1 500 Kč (vč. DPH).
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race 2021 běží on-line na našich webových stránkách ZDE.
Uzávěrka registrací je ve středu 15. září 2021 ve 23:59 hod.
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality