Press

Adrenalin Challenge – Cítím, že žiju!

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou veřejnost z České republiky i zahraničí. Atraktivní adrenalinová výzva je určena aktivním lidem a nese se v duchu sloganů: Cítím, že žiju! Posuňte své limity, zjistěte, co ve Vás je!

Adrenalin Challenge je tradičně součástí městských slavností v Děčíně a obsahuje tři akce konané během jednoho víkendu: Adrenalin Challenge Main Event, Adrenalin Challenge Race a Adrenalin Challenge Kids. Pod zámkem probíhá sobotní program souběžně s hudebním festivalem Labefest.

Adrenalin Challenge Main Event:

V rámci 24. ročníku Adrenalin Challenge Main Event v sobotu 21. května 2022 si účastníci užijí celkem šest disciplín. Konkrétně via ferratu, extreme travers přes kaňon Labe, slaňování ze zámku, provazový žebřík na Tyršův most, high jump a vodní skútr. Tato akce je určena pro opravdu širokou veřejnost od 18-ti let a nezáleží na fyzických výkonech.

Adrenalin Challenge Race:

8. ročník extrémního závodu v neděli 22. května 2022 bude znovu určený pro trénované borce a borkyně. Jaké disciplíny závodníky prověří? Plavání přes Labe tam a zpět, jízda na kole na Červený vrch, biatlonová střelba (vleže i vestoje), pneumatiky, orientační běh, stroper, provazový žebřík na Tyršův most, via ferrata, běh na Pastýřské stěně a seběh, high jump, paddleboard na Labi, uphill na Pastýřskou stěnu, extreme travers přes kaňon Labe a slanění ze zámku + doběh do cíle.

Adrenalin Challenge Kids:

Nezapomínáme ani na ty nejmenší, při 7. ročníku Adrenalin Challenge Kids v sobotu 21. května 2022 budou mít možnost předvést svůj um a dovednosti děti od 3 do 15-ti let. Nejde o závod, ale o to nezůstat doma a nejmladší účastníci se mohou těšit na mini travers přes přítok do Labe, síť, orientační běh, provazový žebřík, malého hasiče, opičí dráhu, biatlonovou střelbu, bosonohý chodník a dovednostní disciplínu a lezení na skálu.

Akce se tedy bude konat v Děčíně na Smetanově nábřeží a jeho přilehlém okolí v sobotu a v neděli 21. a 22. května 2022. Srdečně se na všechny těšíme!