Program

ADRENALIN CHALLENGE - sobota 20. 5. 2023 - Pořádná nálož zážitků!

 

Místo:

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem Děčín, tj. pravý břeh Labe. Dějištěm akce je krásná scenérie statutárního města Děčín, které je vstupní branou do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko - kaňon Labe, Via Ferrata, Pastýřská stěna, zámek Děčín, podzámčí a řeka Labe. 
 

Mapa zázemí:

ADRENALIN CHALLENGE

10:00 - cca 17:30 - akce pro širokou dospělu veřejnost s omezenou kapacitou max. 100 účastníků, kteří jsou předem zaregistrovaní. Máš-li rád/a adrenalinové výzvy, radíme neotálet a registrovat se
 

KIDS  

10:00 - cca 17:30 - adrenalinová výzva pro děti po vzoru dospěláků s omezenou kapacitou max. 120 účastníků, kteří jsou předem zaregistrovaní. Máš-li rád/a dobrodrůžo, není čas otálet. Registruj se co nejdřív. 
 

EXTREME TRAVERS

10:00 - 12:00 - akce pro širokou dospělou veřejnost s omezenou kapacitou max. 25 účastníků, kteří jsou předem zaregistrovaní. Máš-li rád/a adrenalinové výzvy, radíme neotálet a registrovat se co nejdříve.
 

EXTREME TRAVERS

10:00 - cca 17:30 - akce pro širokou dospělou veřejnost, která se nestihla předem zaregistrovat. Máš-li rád/a adrenalinové výzvy, můžeš si v případě volné kapacity zakoupit na místě a vyzkoušet 2 disciplíny na vlastní kůži. 
 

NA CO DALŠÍHO SE 19.-20. 5. 2023 MŮŽEŠ TĚŠIT?

V pátek od 18:00 otevře své brány hudební festival Labefest zakončený ohňostrojem v labském kaňonu. S našláplým line-upem pokračuje festival i v sobotu (Mirai, Wohnout, Buty, Vypsaná fixa, ...) a další interprety checkuj na www.labefest.cz.

Celý víkend také probíhá na zámku Děčín mistrovství ČR floristů a aranžování květin - Děčínská kotva.

TĚŠÍME SE NA TEBE!